DETSKÉ TRAKY – výber správnej veľkosti

Detské traky je možné vyrobiť v nasledovnej maximálnej dĺžke:
Max. nastavenie trakov 55 cm - 10€  (cena sa môže meniť v závislosti od použitého materiálu) 
Max. nastavenie trakov 65 cm –doplatok 1 €
Max. nastavenie trakov 75 cm –doplatok 2 €
Max. nastavenie trakov 85 cm –doplatok 3 €   
Max. nastavenie trakov 100 cm –doplatok 4 € 

Maximálne nastavenie trakov sa dá vždy priamo na postave upraviť (skrátiť) na požadovanú veľkosť podľa potreby 2 skracovačmi v prednej časti trakov. 

Dĺžka

Pri meraní správnej veľkosti trakov akoby ste kopírovali traky na postave -ide teda o vzdialenosť medzi pravým predným pásom a zadným ľavým pásom (cez chrbátik sú traky v tvare X). Môžete si určiť aj  rezervu v „cm“ pre dlhšie nosenie. Vždy záleží od konkrétnej výšky dieťaťa a spôsobu (úrovne) nosenia nohavíc (úrovne zapnutie trakov na pase). 

Pre zadanie do výroby potrebujeme teda celkový rozmer trakov na maximálnom nastavení (= aktuálna dĺžka, ktorú ste namerali + Vami pridaná rezerva pre dlhšie nosenie). 


Materiál

V ponuke máme 2 typy detských trakov: 

1. Celogumené traky

Traky sú celogumené a celonaťahovacie. Šírka trakov je 2 cm. Vzadu je tvar X. Dĺžku trakov Vám vyrobíme podľa Vášho zadania.

Nastavenie veľkosti trakov na postave je možné upraviť 2 kovovými skracovačmi v prednej časti. V zadnej časti sa nachádza kovový trojuholník (spoj). 

d96f58dd-e243-4039-8a36-2524253fafb5jpg

Je možné vyrobiť v nasledujúcich farbách:

2. Kombinované traky

Traky sú vyrobené v kombinácii látky a gumy. Látková časť trakov je nenaťahovacia. Šírka trakov je 2,5 cm. Dĺžku trakov Vám vyrobíme podľa Vášho zadania. Vzadu je tvar X. Nastavenie veľkosti trakov na postave je možné upraviť 2 kovovými skracovačmi v prednej časti.

2ce5b0e0-cf3d-4eaf-ae4b-b4e7bcd8a8f7jpg

Pred objednaním detského setu vo folklórnom štýle si, prosím, prečítajte nasledujúce informácie